جدید لپ تاپ استوک Lenovo ThinkPad X230 نمایش بزرگتر

لپ تاپ استوک Lenovo ThinkPad X230

sld-230

محصول جدید

لپ تاپ لنوو مدل تینکپد x230 همواره از محبوب ترین مینی لپ تاپ های بازار شناخته می شود. این دستگاه علاوه بر ظاهر جذاب نسبت به مدل x220 از سخت افزار قدرتمند تری نیز برخوردار است.

جزییات بیشتر

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

0 تومان

اطلاعات بیشتر

طراحی ظاهری

لنوو مصمم است که رویکرد و شعار " اگر چندان خراب نیست، اصلاحش نکن " را در طراحی X230 مد نظر قرار دهد. ضخامت لبه ی جلویی 19 میلی متر می باشد، به این معنی که علاوه بر مقاومت شاسی، از یک بسته بندی صاف، صیقلی و سبک تر نیز برخوردار می باشد. بدلیل داشتن بدنه ی کوتاه و پهن، کاربر می بایست هنگام بازکردن درب، از هر دو دست استفاده کند، با این وجود، ظاهر کلاسیک و حرفه ای ThinkPad بوضوح حفظ شده است. این لپ تاپ با سایز صفحه نمایش ۱۲.۵ اینچی خود جزو مینی لپ تاپ ها قرار میگیرد. ابعاد لپ تاپ به ترتیب ارتفاع ۲۶.۶، طول ۳۰۵ و عرض ۲۰۶.۵ میلی متر می باشد.وزن لپ تاپ نقطه قوت آن است و با ۱.۳۵ کیلوگرم بسیار سبک وزن است. شاسی ساخته شده از آلیاژ منیزیم دارای ضخامت کافی می باشد، و لولاهای دوگانه و محکم دارای هیچ لرزش و ارتعاشی نیستند، و بدنه و درب نیز چرخش جانبی و صداهای ناهنجاری را تولید نمی نمایند.

Lenovo ThinkPad X230

اتصالات

در مورد اتصالات همچنانکه انتظار می رود، X230 با گزینه هایی مشابه با قدیمی تر خود در هم آمیخته شده است. به عبارت دیگر، این نوت بوک نسبت به اندازه ی کوچک خود، دارای اتصالات بیشتری می باشد و این یک امتیاز عالی محسوب می شود. سه درگاه USB مشابه با X220 موجود است، اما در هر حال، بدون در نظر گرفتن تنظیمات، صرفاً دو درگاه از آنها دارای استاندارد درگاه USB3.0 می باشند. بغیر از آن، تمامی درگاه های فیزیکی را دقيقآ می توان در محل مشابه با مدل 2011 یافت. در ضمن، آنها براحتی در دسترس بوده، و هیچکدام از درگاه ها در سمت عقب قرار ندارند. متاسفانه این بدان معنی است که در صورت اتصال همزمان چندین دستگاه، کابل ها براحتی کاربر را دچار دردسر و سردرگمی خواهند کرد. درگاه Gigabit Ethernet نیز، بجای موقعیت معمول خود در سمت عقب تر، بطرز عجیبی همچنان در سمت جلو قرار دارد. این لپ‌تاپ انواع پورت‌های ورودی و خروجی را دارد و برعکس کوچک بودن لپ تاپ هیچ نوع محدودیتی در آن دیده نمیشود. روی لبه سمت چپ پورت های USB 3.0, VGA-out, Mini DisplayPort, ExpressCard 54mm, Wireless switch قرار دارند.