شرایط و ظوبط استفاده 

 هر گونه دست کاری و باز شدن لیبل گارانتی به معنای ابطال ضمانت نامه می باشد و محصول مورد نظر تعویض نخواهد شد
و با هزینه خود مشتری برگشت داده می شود.

⚫️ مسولیت ارسال کالا به هر نقطه از ایران به عهده خریدار می باشد و نحوه ارسال هم به سفارش خریدار توسط اداره پست-تیپاکس-باربری-کالارسان چاپار-ترمینال تعیین می گردد.

⚪️ کلیه قطعات دارای 10 روز مهلت تست برای مشتری های تهران و 15 روز برای مشتری شهرستان از تاریخ فاکتور در نظر گرفته شده است هزینه کالاهای مرجوعی به عهده مشتری میباشد و بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.


نکته مهم :

شما این امکان را دارید قبل از ثبت سفارش کالای خود نظر به اینکه قطعات نو نمی باشند از صحت و سلامت قطعه قبل از ارسال با درخواست گرفتن عکس از کلیه زوایای محصول توسط فروشنده کالا اطمینان حاصل نمایید( ایرادات جزیی از ماهیت کالای استوک می باشد در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید نمونه نو آن محصول با اختلاف قیمت 3 برابر است)

 با توجه به حجم خرید و فروش بالا لطفا از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

 کلیه کالا ها قبل از ارسال تست و بررسی می گردند, نوت بوک و کامپیوتر های دست دوم برای شهرستان با توجه زمان حمل دارای حداکثر 10روز مهلت تست میباشند.

⚫️ در کالاهای دست دوم خط وخش و شکستگی های کوچک در حد عرف و یا هاله های خیلی کم در صفحات نمایش مانیتور و یا نوت بوک بخش لاینفک بازار دست دوم بوده و با توجه به تفاوت قیمت با محصولات نو قابل قیاس نمی باشند.

⚪️ کالاها با توجه به تمیزی و سالم بودن گرید بندی میشوند.