قوانین و مقررات

ضمن عرض سلام خدمت تمامی همکاران و خریداران محترم1-امکان خرید حضوری از فروشگاه وجود ندارد . در صورت خرید حضوری قبل از مراجعه به فروشگاه هماهنگی های لازم را با فروشنده کالا انجام دهید که کالای مورد نظر شما در فروشگاه آماده باشد در غیر این صورت امکان تحویل دادن کالا وجود ندارد.

2- هر گونه دست کاری و باز شدن لیبل گارانتی  به معنای  ابطال ضمانت نامه می باشد و محصول مورد نظر تعویض نخواهد شد و با هزینه خود مشتری برگشت داده می شود.

3- مسئولیت ارسال کالا به هر نقطه از ایران به عهده خریدار می باشد و نحوه ارسال هم به سفارش خریدار توسط اداره پست-تیپاکس-باربری-کالارسان چاپار-ترمینال تعیین می گردد.

4-کلیه قطعات دارای 10 روز مهلت تست برای مشتری های تهران و 15 روز برای مشتری شهرستان از تاریخ فاکتور در نظر گرفته شده است   که فقط و فقط ایرادات احتمالی در همین مدت زمان برای کلیه مشتری ها توسط نیروی فنی فروشگاه قابل بررسی است و بازگشت وجه به هیچ عنوان وجود ندارد.

 5-نکته مهم : شما این امکان را دارید قبل از ثبت سفارش کالای خود نظر به اینکه قطعات نو نمی باشند از صحت و سلامت قطعه قبل از ارسال با درخواست گرفتن عکس از کلیه زوایای محصول توسط فروشنده کالا اطمینان حاصل نمایید( ایرادات جزیی از ماهیت کالای استوک می باشد در غیر این صورت پیشنهاد ما به شما خرید نمونه نو آن محصول با اختلاف قیمت 3 برابر است)

 6-با توجه به حجم خرید و فروش بالا لطفا از خرید خود اطمینان حاصل نمایید.

7-کلیه کالا ها قبل از ارسال تست و بررسی می گردند, نوت بوک و کامپیوتر های دست دوم برای شهرستان با توجه زمان حمل دارای حداکثر 10روز مهلت تست میباشند.

 8-در کالاهای دست دوم خط وخش و شکستگی های کوچک در حد عرف و یا هاله های خیلی کم در صفحات نمایش مانیتور و یا نوت بوک بخش لاینفک بازار دست دوم بوده و با توجه به تفاوت قیمت با محصولات نو قابل قیاس نمی باشند.

9- کالاها با توجه به تمیزی و سالم بودن گرید بندی میشوند.